Spodnie Aurora

200,00  89,00 

Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Spodnie z lekko podwyższonym stanem
Kieszenie w szwie
Bardzo przyjemny materiał z elastanem
Produkt nadaje się do prania w pralce w 30st
Modelka na zdjęciu ma 176 cm wzrostu i nosi rozmiar 36
Ozdobne różowe zamki na nogawkach
Skład: wiskoza 95%, elastan 5%

Rozmiar

34, 36, 38, 40

TABELA ROZMIARÓW

ROZMIAR3434363840
DŁUGOŚĆ CAŁKOWITA34101101102102
DŁUGOŚĆ NOGAWKI WEWNĘTRZNA3476767777
DŁUGOŚĆ NOGAWKI ZEWNĘTRZNA34101101102102
OBWÓD W BIODRACH8686889094
OBWÓD W TALII15068707276